Striptýzová vystoupení

Dámský striptýz

Striptýz od profesionálních striptérek určitě rozproudí všechny pány, kteří se této strip show zúčastní. Nejoblíbenějším vystoupením na rozlučky se svobodou a narozeninové oslavy je kontaktní striptýz. Pány potěší tím, že se mohou slečen dotýkat na oblíbených partiích jako jsou prsa, zadek atd.

Striptýz

Kontaktní striptýz

Kontaktní striptýz je určitě nejoblíbenější dámská striptýzová show, kterou si pánové vždy náramně užijí především proto, že se dívky mohou dotýkat. Tím je toto vystoupení ve velmi erotickém nádechu. Kontaktní striptýz doporučujeme především na rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy, pikantní překvapení pro šéfa nebo třeba jen tak na oživení pánské jízdy.

Duo striptýz

Duo striptýz vám můžeme nabídnout v kombinaci striptér a striptérka nebo dvě striptérky. Kombinace pánský a dámský striptýz je vhodná na diskotéky, plesy nebo firemní večírky, kde je převážně smíšené publikum. V kombinaci striptér a striptérka si najdou zajímavou podívanou jak ženy, tak i muži. Naopak vystoupení dvou dívek současně je určeno převážně pánskému publiku a je vhodné pro náročnější zákazníky. Duo striptýz doporučujeme pro více oslavenců současně.

Striptýz s vibrátorem

Striptýz s vibrátorem je určen pro ty nejnáročnější . Je vhodný na diskotéky, do klubu, privátní pánské jízdy atd. Tuto striptýzovou show ocení především pánové, protože vámi vybraná striptérka předvede co vše dokáže s vibrátorem. Věřte, že se je na co dívat.

Striptýz v limuzíně

Striptýz v limuzíně je nevšední dárek jak k narozeninám, tak i na rozlučku se svobodou. Tuto striptýzovou show můžete však objednat i pro své obchodní partnery nebo šéfa. Limuzínu můžeme přistavit například před vaší firmu nebo oblíbený podnik a po nastoupení do vozu nezbývá než si užít příjemnou striptýzovou show spojenou s popíjením sektu. Na rozlučku se svobodou doporučujeme například kostým nevěsty. Tato strip show spojená s projížďkou po Praze určitě potěší i ty nejnáročnější pány nebo i dámy, kde do limuzíny nastoupí striptér.

Pánský striptýz

Pánský striptýz v podání profesionálních striptérů určitě potěší všechny dámy, které plánují netradiční narozeninové překvapení pro svoji kamarádku nebo chystají rozlučku se svobodou. Tímto dárkem oslavenkyni dáte nezapomenutelný a především originální dárek.

Americký striptýz

Originální americký pánský striptýz v podání našich striptérů spočívá v tom, že vámi vybraný striptér předvede svoji striptýzovou show a rozdíl mezi klasickým striptýzem je ten, že si muž nesvlékne na úplném konci svého vystoupení tanga (boxerky). Toto decentní vystoupení je vhodné na různé firemní akce a kulturní programy kde naprostá nahota striptéra není úplně žádoucí. Americkým striptýzem zanecháte vaší akci profesionální úroveň. Show je vhodná pro dámské, tak i pánské publikum. Délka trvání 10-12minut.

Striptýzová show tlusťoch

Máte smysl pro humor? Hledáte netradiční striptýzovou show a chcete vidět něco neobyčejného? Striptýz&striptýz pro vás zajistí speciální tlusťoch show. Spočívá v tom, že striptér vám předvede svoji striptýzovou show ve speciálně upraveném kostýmu. Tuto zábavnou show nabízíme taktéž v provedení se dvěmi striptérkami, které je vhodné především pro smíšené publiku jako např. firemní večírky, diskotéky. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.

Lesbi show

Tato oblíbená strip show, při které dvě striptérky předvádí své lesbické hrátky je velmi oblíbená mezi pánským publikem a je to také příjemnou podívanou na diskotéce či v klubu. Lesbi show je také vhodná jako dárek, kdy slečny jsou v těsném kontaktu s oslavenci a ti si tuto velmi erotickou show náležitě užijí. Při této show můžou dívky vystoupit jako fotbalistky, letušky, námořnice atd.

Striptýz na Vltavě

Striptýz na lodi je velmi příjemnou show určenou především pro letní měsíce. Je vhodná k jakékoliv příležitosti a spočívá v tom, že si užijete nezapomenutelnou projížďku na lodi s vyhlídkou na Prahu. Perličkou bude kontaktní striptýz v podání striptéra nebo striptérky. Samozřejmostí je popíjení alkoholických i nealkoholických nápojů během plavby.

Striptýz

Striptýzová vystoupení

nabízíme velké množství vystoupení od klasického dámského a pánského striptýzu po lesbi show nebo originální strip show tlusťoch. Podrobnosti neleznete zde...

Striptýz od profesionálních agentur

striptýz&striptýz vám vždy doporučuje služby pouze těch nejlepších agentur. Více se dozvíte právě zde...

Objednávka a ceník show

kompletní ceník našich striptýzových show, objednávkový formulář a podrobnosti o možnostech spolupráce naleznete zde...

Kontakt

Máte jakékoliv dotazy ohledně striptýzové show?
Volejte 773 537 776
nebo vyplňte online objednávku, případně nám zašlete mail info@striptyz-striptyz.cz

Striptyz.cz
©2023 stiptýz & striptýz. Všechna práva vyhrazena.